כניסת לקוחות לאזור האישי

ביטוח מחלות קשות-פיצוי בעת גילוי מחלה קשה.

בית/ביטוח מחלות קשות-פיצוי בעת גילוי מחלה קשה.
ביטוח מחלות קשות-פיצוי בעת גילוי מחלה קשה. 2017-07-31T10:00:38+00:00

ביטוח מחלות קשות: ביטוח המעניק פיצוי כספי במקרה של גילוי מחלה קשה ואירועים רפואיים חמורים

אחד המאבקים הגדולים ביותר בחיי המשפחה, הוא חלילה מקרה בו מתגלה לבן משפחה מחלה קשה, מקרה כזה, שגם כך קשה להתמודדות נפשית ופיזית משנה גם את שגרת החיים הכלכלית של המשפחה.

המשפחה המתגייסת לסיוע במחלה, עלולה למצוא את עצמה מתמודדת עם פגיעה חמורה ברמת ההכנסה.

ביטוח מחלות קשות מקנה פיצוי כספי מידי בעת גילוי מחלה קשה בהתאם לסכום שקובע המבוטח עצמו מראש, הסכום אמור להציל את המשפחה כלכלית ולאפשר את המשך שגרת החיים, כמו גם  לאפשר לחולה לבחור את הטיפול הרפואי הטוב ביותר עבורו ,ולספק הגנה כלכלית כך שהחולה ומשפחתו יתעסקו בדברים החשובים באמת!

ישנם לקוחות המתבלבלים בין ביטוח למחלות קשות לבין ביטוח בריאות, חשוב להבהיר כי מטרת ביטוח הבריאות הפרטי הוא לטפל במבוטח רפואית, קרי להחזירו ככל הניתן ליום קרות האירוע, בעוד שפוליסת מחלות קשות היא פוליסת פיצוי, המתמודדת עם בעיה כלכלית ומייצרת למשפחה קופה כספית שמוזרמת מיידית לבנק המבוטח עם גילוי המחלה, וזאת על מנת שיתמודד עם המחלה כשהפן הכלכלי מאחוריו, יודגש כי אין מניעה לתבוע את שתי הפוליסות במקביל ואין בקבלת הפיצוי למנוע כל זכות על פי חוק ו/או פוליסה מהמבוטח.

מרבית הביטוחים כיום בתחום מכסים עשרות מחלות ואף כוללות סעיף המשכיות לאחר גילוי מחלה לתביעה שנייה, אנו בלפידים נתאים את הפוליסה המתקדמת בשוק הביטוח על מנת לאפשר לך לחיות עם דאגה אחת פחות.