כניסת לקוחות לאזור האישי

ביטוח חיים למשכנתא

בית/ביטוח חיים למשכנתא
ביטוח חיים למשכנתא 2017-07-31T10:02:29+00:00

ביטוח חיים וביטוח מבנה למשכנתא

רוב רוכשי הדירות בישראל נזקקים למימון בנקאי לצורך רכישת דירה.

הבנקים, משעבדים את הנכס במשכון לטובתם עד החזר ההלוואה, ומתנים את קבלת ההלוואה בביטוח משכנתא שהנו חלק בלתי נפרד מהלוואת המשכנתא, שכן הוא נועד להבטיח לבנק החזר של כספי ההלוואה במקרה של אסון.

הביטוח מורכב מביטוח מבנה המיועד למקרים של נזק למבנה, וביטוח חיים, המבטיח את החזר יתרת ההלוואה לבנק במקרה של מוות של הלווה ובמקרה של נזק למבנה.

ביטוח חיים למשכנתא מגן הן על הלווים והן על הבנק, במקרה מוות, חלילה, של הלווה . במקרה כזה, חברת הביטוח תדאג לשלם לבנק את סכום ההלוואה שטרם נפרע, וכך להקטין את הנטל הכלכלי על המשפחה.

אנו בלפידים פועלים כברוקר ביטוח בתחום המשכנתאות ופועלים מול שש חברות ביטוח שונות על מנת למצוא את תמהיל הביטוח הנכון עבורכם , בהתאם לגיל, המצב הרפואי והרכב ההלוואה, תוך הסתכלות על אסטרטגיית החזר ההלוואה(יש הבדל בין משכנתא שתיסגר בעוד חמש שנים לאחת שתימשך לאורך שנים רבות), בסופו של יום נתכנן אתכם את הביטוח כך שתחזירו בטבלת התפלגות הפרמיה את המינימום האפשרי.

שימו לב: יש חשיבות רבה לטבלת התפלגות הפרמיה של ביטוח המשכנתא:  מאחר ואנו מתבגרים לאורך חיי הפוליסה, יש לבחון בקפידה את המסלול הנכון שיחסוך את המקסימום האפשרי, ולא להתפתות למחיר זול לטווח קצר שיעלה בסופו של יום את ההחזר הכולל באלפי ש"ח.