כניסת לקוחות לאזור האישי

ביטוח בריאות פרטי

בית/ביטוח בריאות פרטי
ביטוח בריאות פרטי 2017-11-06T14:11:39+00:00

במדינת ישראל קיימות שלושה רמות כיסוי של ביטוחי בריאות, כאשר הנדבך הראשון הינו הכיסוי הבסיסי הניתן באמצעות קופות החולים השונות ואינו נותן פתרון לכל המקרים לרבות השתלות ותרופות מצילות חיים העשויים ברגע האמת לעלות מאות אלפי ₪ של טיפולים ועלויות.

הנדבך השני הינו שירותי הבריאות נוספים של קופות החולים (שב"ן), אליהם ניתן להצטרף דרך קופת החולים בתוספת תשלום, אלו נותנים לך הלקוח בדיקות סל הריון, טיפולי שיניים, התייעצויות עם מומחים ורפואה אלטרנטיבית(שיאצו, הידרותרפיה וכו') אך גם הם אינם מכסים את כלל הצרכים הרפואיים, בעוד שבניתוחים מדובר בהשתתפות עצמית של העמית בעת ניתוח, נושא ההשתלות והתרופות מחוץ לסל התרופות חסר לחלוטין.

( לדוגמא:  "כללית מושלם", "מכבי זהב", "מאוחדת עדיף")

ביטוח בריאות פרטי נועד לתת לך ולבני משפחתך את המענה הביטוחי באותם מקרים בהם לא ניתן להיעזר במערכת הבריאות הציבורית והביטוחים המשלימים הניתנים באמצעותה, כמו למשל: תרופות יקרות שאינן בסל הבריאות, השתלות איברים ומגוון רחב ונוסף של כיסויים לטיפולים ולהוצאות, כאשר כל ההוצאות מכוסות מהשקל הראשון, ללא השתתפות עצמית ותוך הקפדה על שירותי רפואה איכותיים וזמינים מהשורה הראשונה, הניתנים על ידי בכירי הרופאים בארץ ובעולם.

ביטוח בריאות פרטי מכסה בעיקר את התחומים הבאים: ניתוחים בארץ ובחו"ל, טיפולים מחליפי ניתוח, השתלות, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, התייעצויות ועוד.

בנוסף תוכניות ביטוח רפואי פרטי מעניקות לך את היכולת לבחור את הרופא המנתח, המרדים ובית החולים, טכנולוגיה מתקדמת, תוך מתן ליווי אישי ואפשרות לקבלת שירות בפועל ע”י רופאים שבהסכם מהמובילים בתחומם.

ביטוח  בריאות פרטית מבטיח כי בעת הצורך תוכל לקבל את הטיפול הטוב ביותר, בהתאם לבחירתך, בארץ ובחו"ל. כי הבריאות שלך ושל היקרים לך היא הדבר החשוב ביותר, ואנחנו כאן כדי לדאוג לה.

לפידים בוחרת בקפידה את תכניות ביטוח הבריאות לפי פוליסות הפרט של המבטחים המובילים בישראל במטרה להבטיח קבלת שירות זמין ברמה הגבוהה ביותר, ללא תלות בוועדות שונות של קופת חולים, אנו נעמוד לצדך בעת הצורך על מנת להעניק לך שירות בזמן הקריטי ביותר- מימוש הזכויות בפוליסה.